stopka-benefity-limonkowa(1).png

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 1.000 ZŁ.

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Opony dojazdowe

UWAGA: OFERTA DOTYCZY OPONY DOJAZDOWEJ. NIE JEST TO KOŁO DOJAZDOWE
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność 50 szt.
Waga 8.42 kg.
345.00
UWAGA: OFERTA DOTYCZY OPONY DOJAZDOWEJ. NIE JEST TO KOŁO DOJAZDOWE
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność 50 szt.
Waga 4.88 kg.
178.00
UWAGA: OFERTA DOTYCZY OPONY DOJAZDOWEJ. NIE JEST TO KOŁO DOJAZDOWE
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność 50 szt.
Waga 4.4 kg.
156.00

Opony dojazdowe

Z pewnością każdy doświadczony kierowca znalazł się kiedyś w sytuacji, gdy w trasie uszkodziła się jedna z opon jego samochodu. Właśnie na tego typu ewentualność w bagażniku powinno się wozić koło zapasowe, dzięki czemu po szybkiej wymianie można dalej kontynuować podróż. Czy jest to jednak jedyne rozwiązanie, które mogą stosować kierowcy? Alternatywą dla standardowego koła zapasowego jest koło dojazdowe o nieco mniejszej średnicy. W naszym sklepie przygotowaliśmy bogatą ofertę, w której znajdziesz wysokiej jakości opony dojazdowe w przystępnych cenach. Przekonaj się sam, co możemy Ci zaproponować!

Opony dojazdowe od renomowanych producentów

Z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających Klientów stworzyliśmy atrakcyjną ofertę opon dojazdowych, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i solidnych producentów – m.in. Linglong, Radar czy Kenda. To dlatego możemy mieć pewność, że oddajemy w Twoje ręce produkt najwyższej jakości. Oferowane przez nas opony na koła dojazdowe dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu z pewnością dopasujesz odpowiedni model do swojego samochodu niezależnie od tego, czy jeździsz na kołach o wymiarach 1617, czy 18 cali. Warto jednak pamiętać o pewnych ograniczeniach związanych z używaniem dojazdowych kół zapasowych – przede wszystkim ograniczeniem, o którym należy pamiętać, jest maksymalna prędkość jazdy na takim kole wynosząca zazwyczaj około 80 km/h. Co więcej, trzeba zachować większą ostrożność na drodze.

Dlaczego warto skorzystać z oferty MOTOSOLVE?

Mimo pewnych ograniczeń opony dojazdowe mają również ogromną zaletę, która dla wielu kierowców może być znacząca, a mianowicie – niewielki rozmiar wynikający z węższego bieżnika. W szczególności docenią to właściciele samochodów wyposażonych w niewielki bagażnik bądź instalację gazową. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wybrania odpowiedniej opony na koło dojazdowe. Zapraszamy serdecznie!