• POZNAJ

Duro_Logo_twitter_400x400(1).jpg

Początki marki DURO to rok 1945, kiedy to powstała na Tajwanie firma Hwa Fong Rubber. Pomimo trudnych czasów powojennych, firma podjęła produkcję opon rowerowych. Po blisko 30 latach, firma  przeprowadziła głęboką restrukturyzację i dała początek marce DURO TIRES. Początkowo w ramach marki, uruchomiono produkcję opon przemysłowych, opon do pojazdów rolniczych oraz opon przeznaczonych do samochodów ciężarowych i dostawczych. W roku 1977 firma wyszła ze swoimi produktami na rynki zagraniczne. Swój udział w rozwoju technologicznym i jakościowym firmy DURO, miał japoński koncern Sumitomo Rubber Industries CO., który wyposażył firmę w know-how, technologię i zaplecze naukowe. Był to moment, kiedy marka DURO zdobyła niezbędne certyfikaty jakościowe, zwłaszcza w segmencie opon do samochodów osobowych i zaczęła intensywny rozwój międzynarodowy.

Obecnie firma Hwo Fong i jej marka DURO posiada swoje oddziały w USA, na Tajwanie, w Tajlandii i Chinach a jej produkty są obecne praktycznie na wszystkich rynkach światowych.

DURO w tłumaczeniu to "trwałość". Firma stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo, trwałość i niezawodność. Obserwując rozwój marki, trudno nie przyznać, że produkty wchodzące w jej skład są doceniane przez klientów.

https://durotire.com/

______________________________________________________________________________________

220130c1110EDNthumbLogo-Carlisle.png

Producent opon i felg specjalistycznych wywodzący się z USA. Dostarcza opony  min.do pojazdów ogrodowych, ATV/UTV, przyczep, pojazdów rolniczych, sprzętu budowlanego i przemysłowego. Produkty Carlisle cechują się dużą użytecznością i trwałością. Marka od dawna jest uznawana za lidera w branży oponiarskiej, między innymi poprzez oferowanie wysokiej jakości, za rozsądną cenę. W produkcji stosuje najnowsze technologie i standardy jakościowe.

Marka Carlisle podkreśla na każdym kroku jak ważny jest dla niej aspekt bezpieczeństwa jej klientów.

https://www.carlisletires.eu/eng/index.html

 

______________________________________________________________________________________

logo.png

Firma funkcjonuje na rynku od roku 1975. Początki działalności to produkcja opon i jego naprawa. Pomimo dużego zaangażowania, brak koniecznych inwestycji doprowadził firmę do sporych problemów finansowych i dalsze jej funkcjonowanie stanęło pod dużym znakiem zapytania. Systuacja radykalnie się zmieniła, gdy stery zarządzania przejął obecny Prezes firmy Wang Xicheng. Stało się to w roku 1987. Wtedy to wykreował on markę opon LingLong Tyre, doprowadził do zainicjowania koniecznych inwestycji technologicznych oraz wdrożył model zarządzania przez innowację.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Firma zdobywała coraz więcej rynków, oferując nie tylko opony do samochodów osobowych, ale także opony do samochodów dostawczych, ciężarowych, opony do pojazdów i maszyn przemysłowych oraz pojazdów rolniczych. W tym samych czasie firma wycofała sie z oferty bieżnikowania opon.

Pod koniec XX wieku firma zajmowała już czołowe miejsce na rynku chińskim, wśród producentów opon diagonalnych. Rok 2001 to kolejny przełom  w historii firmy i wprowadzenie na rynek opon radialnych. W kolejnych latach firma uruchomiła laboratorium badawcze opon za 63 miliony dolarów.

Obecnie firma zatrudnia ponad 10.000 pracowników w 6 fabrykach opon, działających na łącznie ponad milionie metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnych, magazynowych i biurowych.

W ostatnich latach firma stawia na rozwój opon ekologicznych i oferuje swoje produkty w ponad 160 krajach na całym świecie.

http://www.linglongtire.com/

linglong_1.PNG

linglong_2.PNG

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

kenda.png

poznaj historię marki KENDA

 

_______________________________________________________________________________________________________________

RADAR-TIRE-CAT-DESC.jpg

Radar Tires to flagowa marka Omni United, która została uruchomiona w 2006 roku. Oferuje wyjątkową propozycję wartości w swoim segmencie. Marka obejmuje szeroką i zróżnicowaną gamę opon na każdy sezon, w wielu opcjach i dla róznych pojazdów. Opony RADAR spełniają  wymagania nawet najbardziej wymagających kierowców. Opony RADAR są projektowane w Singapurze przez wewnętrzny zespół projektantów, którzy wykorzystują najnowsze urządzenia, materiały i procesy produkcyjne. To sprawia, że wchodzące do produkcji seryjnej opony, dają kierowcom możliwość wybory według ich unikalnych stylów jazdy i wymagań. Wybory te są wspierane przez światowej klasy inżynierię i najnowocześniejsze procesy produkcyjne.

Opony RADAR to jedna z najbardziej niezawodnych marek producentów opon na rynku. Opony te są  produkowane zgodnie z najwyższymi wymogami certyfikatów, w tym ISO, DOT, ECE, INMETRO, GCC i CCC. Produkty RADAR powstają w 8 zakładach produkcyjnych w 3 różnych krajach.

W 2011 r. Firma Radar Tires uruchomiła kampanię #MobilizingHope, korporacyjny program mający na celu zwiększenie świadomości i pozyskanie funduszy dla BCRF (Breast Cancer Research Foundation). Do tej pory firma zebrała ponad 1,1 miliona USD i sfinansowała
ponad 22 000 godzin badań w zakresie poszukiwania leku na raka piersi.

Marka oferuje ponad 1200 rodzajów opon, w ponad 35 różnych wzorach, do samochodów osobowych, SUV, VAN, lekkich ciężarówek, ciężarówek i autobusów. Posiada również linię opon do zastosowań w sportach terenowych.

poznaj markę RADAR

 

_____________________________________________________________________________________________________________

logo-1-13515257813.jpg

poznaj historię WANDA TYRE

i obejrzyj film

____________________________________________________________________________________________________________________________

Silverstone-Logo.jpg

Od momentu powstania pod koniec lat 80. Silverstone został zaprojektowany jako nowoczesny zakład z najnowocześniejszymi maszynami i urządzeniami testowymi do produkcji opon spełniających światowe standardy. Obecnie Silverstone oferuje szeroką gamę opon o wysokich osiągach, takich jak opony do samochodów osobowych, opony SUV, opony 4x4, lekkie / ciężkie opony do pojazdów użytkowych, opony do maszyn przemysłowych i opony wyścigowe. Produkty Silverstone są eksportowane do ponad 60 krajów na całym świecie.

zapoznaj się z marką Silverstone

___________________________________________________________________________________________________________

 

logo_sunf_001.jpg

 

Produkty SUNF obejmują opony do pojazdów terenowych, takie jak: ATV, Side by Side, gokarty, wózki golfowe, kosiarki do trawy, odśnieżarki, przyczepy i opony motocyklowe.

Opony terenowe ATV i UTV firmy SUNF są produkowane przez Taizhou Taiyangfeng Rubber Co., Ltd. SUNF jest dystrybuowany w ponad 100 krajach.